Zet je vermogen (privé of in de BV) aan het werk met vastgoedbeleggen via SynVest

Juli Actiemaand: 1 maand extra uitkering bij min. inleg €10.000

Stap 1 van 3

We delen alleen met geselecteerde aanbieders. De Zaak belt voor validatie en neemt het gesprek op. Privacy statement

Privacy-beschermd
Reactie binnen 1 werkdag
120.000 ondernemers deden een aanvraag via De Zaak
Aangeboden door onze beleggingspartner voor ondernemers Synvest

Beleggen in Vastgoed

Beleggen in vastgoed is een langetermijnbelegging, waarmee een goed rendement behaald kan worden. Onze vastgoed partner SynVest investeert al sinds 2005 succesvol in vastgoed. Met een sterke en stabiele economie, is Nederland een aantrekkelijk land om te investeren in vastgoed. Benieuwd hoe SynVest in jouw voordeel kan werken? Lees hieronder de 3 grootste voordelen:

1) Goede rendementsprognose

SynVest richt zich bewust op verschillende soorten vastgoed (zoals kantoren, supermarkten, gezondheidscentra e.d.) en volgen continu de ontwikkelingen in de markt.

Hierdoor kunnen ze een optimale vastgoedportefeuille samenstellen met goede rendementsverwachtingen én optimale spreiding.

2) Maandelijks voorschotuitkering

De kosten en (huur)opbrengsten van een vastgoedfonds zijn voorspelbaar, waardoor het mogelijk is om een maandelijks voorschotdividend uit te keren. Dit bedrag wordt maandelijks aan je belegging toegevoegd en herbelegd. Zo ontstaat een rente op rente-effect en bouw je nóg sneller vermogen op. Liever je maandelijkse voorschotuitkering laten uitkeren? Ook dat is mogelijk, vanaf een bedrag van €5000,- .

3) Belegging uitbreiden en verkopen

Het grote verschil met andere vastgoedfondsen is de mogelijkheid om je belegging uit te breiden of (gedeeltelijk) te verkopen. Bij SynVest Dutch RealEstate Fund is er geen einddatum, jij bepaalt zelf wanneer jij uit het fonds stapt. Fijn toch? Om beleggers in het fonds te beschermen, gelden er bij de verkoop van je belegging wel een paar voorwaarden.

Benieuwd wat de mogelijkheden zijn om te beleggen in Nederlands vastgoed?

Vraag gratis de brochure aan

Vragen beleggen & SynVest:

Wie is SynVest?

SynVest heeft zich ontwikkeld toch een echte pionier van vastgoedfondsen voor particuliere en zakelijke beleggers. Zij begonnen in 2005 met Nederlandse beleggingsfondsen voor vastgoed.

De beleggingsfondsen van SynVest zijn overzichtelijk. SynVest wil op deze manier beleggen toegankelijk maken, voor alle beleggers.

Vanaf welke bedrag beleggen?

Je kan al beleggen vanaf €100 per maand. Kies je voor een eenmalige inleg dan kan dit vanaf €2500. Een combinatie van periodieke inleg + eenmalige inleg is ook mogelijk.

Zijn er risico's?

Aan beleggen zijn risico’s en kosten verbonden. Hierover leest u meer in het prospectus en het Essentiële-informatiedocument (Eid). Vastgoed is een langetermijnbelegging waarmee goede rendementen behaald kunnen worden. Als belegger dient u ervan bewust te zijn dat beleggen risico’s met zich meebrengt. Voorbeelden van risico’s zijn markt-, hefboom-, rente-, verhuur-, leegstands- en liquiditeitsrisico’s. De risico’s van beleggen in dit fonds zijn omschreven in het prospectus.

Er geldt een inkoopbeperking van maximaal 5% van het aantal uitstaande certificaten aan het begin van het boekjaar. Hierdoor is het mogelijk dat beleggers gedurende een langere periode, bijvoorbeeld meer dan 10 jaar, niet (volledig) kunnen uitstappen wanneer zij dat willen. Omdat het mogelijk is dat een belegger voor een langere periode niet kan uitstappen, is dit fonds alleen geschikt voor die belegger die dit risico kan dragen.

Aan beleggen in dit fonds zijn kosten verbonden. Er gelden geen instapkosten. De uitstapkosten bedragen 2,5%. Omdat beleggen in vastgoed een langetermijnbelegging is, worden gedurende de eerste drie jaar hogere uitstapkosten in rekening gebracht, daarnaast ook door de hoge aankoopkosten (bijvoorbeeld makelaarscourtage, acquisitie- en selectiekosten, overdrachtsbelasting). De uitstapkosten komen ten goede aan het fonds, niet aan de beheerder.

Wat zijn de kosten?

De uitstapkosten worden berekend over de verkoopwaarde, waarbij wordt gekeken naar het moment waarop investeringen zijn gedaan en het moment dat de verkoop wordt uitgevoerd. Bij gedeeltelijke verkoop worden de oudste stortingen als eerste verkocht om de verkoopkosten zo laag mogelijk te houden.

De uitstapkosten zijn:

  • Jaar 1: 9%
  • Jaar 2: 7%
  • Jaar 3: 5%
  • Na 3 jaar: 2,5%

Naast deze kosten zijn er ook doorlopende fondskosten, welke reeds verwerkt zijn in het rendement. Een verdere uitleg van de kosten vind je in het prospectus en in de brochure.

‘SynVest Fund Management is de beheerder van SynVest Dutch RealEstate Fund. SynVest Fund Management en SynVest Dutch RealEstate Fund staan ingeschreven in het register van de AFM.’

Disclaimer

Deze informatie kan reclame bevatten. Raadpleeg het prospectus en het essentiële informatiedocument voordat u een beleggingsbeslissing neemt. Dit kan via synvest.nl/downloads. Aan beleggen zijn risico’s en kosten verbonden. Voorbeelden van risico’s zijn markt-, hefboom-, rente-, verhuur-, leegstands-, verhandelbaarheids- en liquiditeitsrisico’s. Risico van dit product is groot. De risico's en kosten van de fondsen zijn omschreven in het prospectus.

Benieuwd wat de mogelijkheden zijn om te beleggen in Nederlands vastgoed?

Vraag gratis de brochure aan